Lekarze Vetan

Lek. wet. Anna Chodorowska-Skubiszewska

Lek. wet. Anna Chodorowska-Skubiszewska

Kierownik przychodni weteranyjnej

Specjalista chirurgii weterynaryjnej

Specjalista radiologii weterynaryjnej

 

Członek:

  • Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (PSLWMZ)
  • British Small Animal Veterinary Association (BSAVA)
  • Federation of European Companion Animal Veterinary Associations (FECAVA)
  • The International Society of Feline Medicine (ISFM)

Dr n. wet. Justyna Buczkowska

Weterynaria to jej marzenie od najmłodszych lat. Jako lekarz weterynarii łączy pracę z przyjemnością. Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2011 roku. Następnie rozpoczęła studia doktoranckie na Katedrze Rozrodu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i w 2015 roku obroniła pracę doktorską.

Lekarz na urlopie: 2019-03-11 - 2019-03-15
Dr n. wet. Justyna Buczkowska

Lek. wet. Alicja Solska

Lek. wet. Alicja Solska

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2011r. Do chwili obecnej pracowała w kilku wrocławskich lecznicach zdobywając doświadczenie zawodowe oraz doskonaląc umiejętności praktyczne. Szczególnie interesuje się stomatologią weterynaryjną i gastroenterologią, a obecnie zgłębia tajniki sztuki endoskopii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestniczac w licznych kursach i szkoleniach.

Lek. wet. Luiza Ratajczak

O zawodzie weterynarii zadecydował los. Od zawsze interesowała mnie prehistoria, jednak w klasie maturalnej wygrała współczesność. Studia na wydziale weterynarii ukończyłam we Wrocławiu, w 2003 roku. Od razu rozpoczełam prace w jednej z czołowych łódzkich lecznic, gdzie pod okiem życzliwych, starszych koleżanek i kolegów zdobywalam wiedzę i praktyczne umiejętności.

Lek. wet. Luiza Ratajczak

Lek. wet. Barbara Kaniewska

Lek. wet. Barbara Kaniewska

Jest absolwentką wrocławskiej medycyny weterynaryjnej. Od dziecka w jej życiu były zwierzęta i bardzo szybko praca lekarza weterynarii stała się celem. Prywatnie jest właścicielką adoptowanej kotki, ale nie faworyzuje żadnego z gatunków. Uwielbia wszystkie: koty, psy, króliki, konie. Pracę lekarza weterynarii traktuje jak wyzwanie, bo tutaj nauka nigdy się nie kończy. Trzeba wciąż się doskonalić, aby na pacjenta spojrzeć kompleksowo.
Jej zainteresowania weterynaryjne skupiają się głównie wokół dermatologii, endokrynologii, chorób zakaźnych i nefrologii.

Lek. wet. Adela Smagieł

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Studia ukończyłam w 2012 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w kilku wrocławskich lecznicach jeszcze w trakcie studiów. Zawód Lekarza Weterynarii to nie tylko moja praca, ale i pasja, każdy zadowolony pacjent i jego właściciel to największa nagroda każdego dnia.

Lekarz na urlopie: 2019-01-25 - 2019-02-05
Lek. wet. Adela Smagieł

mgr inż. Aleksandra Janik

mgr inż. Aleksandra Janik

Mgr inż. Aleksandra Janik
Technik weterynarii
Koci Adwokat

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kierunku Zootechnika, równocześnie kształcąc się i ucząc zawodu technika weterynarii w szkole policealnej. Doświadczenie i umiejętności praktyczne w zawodzie zdobywałam w kilku wrocławskich gabinetach weterynaryjnych.
Na wybór zawodu i kierunku kształcenia wpłynęła moja ciągła styczność z dużymi i małymi zwierzętami już od wczesnego dzieciństwa. Spośród wszystkich gatunków zwierząt najbardziej darzę sympatią konie i psy, jednak szczególne miejsce w moim sercu zajmują koty. W moim zawodzie nie można pozwolić sobie na bierność, dlatego swoją wiedzę weterynaryjną i felinologiczną wciąż doskonalę i uzupełniam, biorąc udział m.in. w szkoleniach, kursach i konferencjach, a także śledząc literaturę fachową.
Mogę śmiało powiedzieć, że praca jest moją pasją i poświęcam się jej z przyjemnością.
W wolnym czasie pomagam w edukacji kocich właścicieli, pisząc artykuły dla e-magazynu felinologicznego.
Prywatnie jestem Opiekunką dwóch kotów rosyjskich niebieskich. Interesuję się motoryzacją, uwielbiam sporty zimowe i także jazdę konną.
Mojemu sercu bliskie są słowa Konfucjusza:
„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”

technik wet. Adrianna Janik

Od dziecka towarzyszyły mi zwierzęta różnych gatunków, a w szczególności psy. To zainspirowało mnie do nauki i kształcenia w zawodzie technika weterynarii, abym potrafiła im pomóc w razie choroby lub nagłego wypadku. Prywatnie jestem opiekunką cudownego psa o imieniu Roxi. W przyszłości chciałabym zostać zoofizjoterapeutką, ponieważ uważam, że fizjoterapia w wielu przypadkach, jest kluczowym aspektem w rekonwalescencji zwierząt.
W wolnym czasie, lubię wychodzić na spacery z moim zwierzakiem, czytać książki i podróżować po Świecie odkrywając nowe miejsca.

technik wet. Adrianna Janik

technik wet. - recepcja Julia Staszczuk

technik wet. - recepcja Julia Staszczuk

Z wykształcenia jestem technikiem weterynarii. Od najmłodszych lat wakacje spędzałam u babci na wsi, gdzie miałam okazję obcować z wszelakimi zwierzętami, co dało mi możliwość poznania ich zwyczajów. Właśnie to sprawiło, że zrozumiałam jaką ścieżką zawodową powinnam podążać. W dorosłym życiu również towarzyszą mi czworonożni przyjaciele. Jestem właścicielką uroczej suczki Jack Russel Terier o imieniu Jenny. Posiadam również stadko myszy, z który większość została odebrana z nieodpowiednich warunków.
Wolny czas lubię spędzać na świeżym powietrzu. Jak tylko mam możliwość popołudniami jeżdżę do stajni, gdzie poznaje tajniki jeździectwa.

Recepcja Magdalena Korzeluch-Przekwas

Zwierzęta zajmują w moim życiu bardzo ważne miejsce, towarzyszyły mi od najmłodszych lat. W moim domu zawsze były znalezione lub adoptowane psy, chomiki, świnki morskie i papużki.
Od 10 lat jestem wolontariuszką we Wrocławskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt, więc empatia wobec zwierząt nie jest mi obca . Prywatnie mam trzy adoptowane starsze pieski i królika. Interesuję się behawiorystyką i pielęgnacją zwierząt.

Recepcja Magdalena Korzeluch-Przekwas