Lekarze Vetan

Lek. wet. Anna Chodorowska-Skubiszewska

Lek. wet. Anna Chodorowska-Skubiszewska

Kierownik przychodni weteranyjnej

Spejalista chirurgii weterynaryjnej

Specjalista radiologii weterynaryjnej

 

Członek:

  • Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (PSLWMZ)
  • British Small Animal Veterinary Association (BSAVA)
  • Federation of European Companion Animal Veterinary Associations (FECAVA)

Dr n. wet. Justyna Buczkowska

Weterynaria to jej marzenie od najmłodszych lat. Jako lekarz weterynarii łączy pracę z przyjemnością. Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2011 roku. Następnie rozpoczęła studia doktoranckie na Katedrze Rozrodu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i w 2015 roku obroniła pracę doktorską.

Lekarz na urlopie: 2018-10-22 - 2018-10-26
Dr n. wet. Justyna Buczkowska

Lek. wet. Alicja Solska

Lek. wet. Alicja Solska

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2011r. Do chwili obecnej pracowała w kilku wrocławskich lecznicach zdobywając doświadczenie zawodowe oraz doskonaląc umiejętności praktyczne. Szczególnie interesuje się stomatologią weterynaryjną i gastroenterologią, a obecnie zgłębia tajniki sztuki endoskopii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestniczac w licznych kursach i szkoleniach.

Lek. wet. Luiza Ratajczak

O zawodzie weterynarii zadecydował los. Od zawsze interesowała mnie prehistoria, jednak w klasie maturalnej wygrała współczesność. Studia na wydziale weterynarii ukończyłam we Wrocławiu, w 2003 roku. Od razu rozpoczełam prace w jednej z czołowych łódzkich lecznic, gdzie pod okiem życzliwych, starszych koleżanek i kolegów zdobywalam wiedzę i praktyczne umiejętności.

Lekarz na urlopie: 2018-10-08 - 2018-10-14
Lek. wet. Luiza Ratajczak

Lek. wet. Barbara Kaniewska

Lek. wet. Adela Smagieł

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Studia ukończyłam w 2012 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w kilku wrocławskich lecznicach jeszcze w trakcie studiów. Zawód Lekarza Weterynarii to nie tylko moja praca, ale i pasja, każdy zadowolony pacjent i jego właściciel to największa nagroda każdego dnia.

Lek. wet. Adela Smagieł